Výroba firemní video prezentace

Prezentační firemní video je velice efektivním nástrojem marketingové komunikace. Náš tým kreativců, filmařů a specialistů vám nabízí řešení na evropské úrovni. Využijte našich zkušeností s výrobou prezentací, prestižních českých, ale hlavně nadnárodních společností.

1. Příprava výroby firemní video prezentace

I když teprve zvažujete výrobu video prezentace vaší společnosti, dejte nám vědět co nejdříve. Rádi zpracujeme i vaši nezávaznou poptávku. Dostatek času pomůže kvalitě výsledku často víc než větší rozpočet.

2. Scénář video prezentace

Po nastudování problematiky a ujasnění zadání spolu dohodneme návrh bodového scénáře. Ten zpracujeme do scénáře, na jehož základě upřesníme rozpočet a dohodneme harmonogram natáčení. Po schválení scénáře začneme vytvářet návrhy grafiky souběžně s natáčením. Vytvoření kvalitního scénáře trvá obvykle 1 - 2 týdny.

3. Natáčení ve firmě

je většinou záležitostí jednoho až dvou dnů. Doporučujeme připravit nové oblečení pro zaměstnance a dohlédnout na vybraný provoz a kanceláře.

4. Sestřih videoprezentace

První hrubý tzv. off-line sestřih obvykle následuje za týden dny po natáčení. Potom lze naplánovat první prezentaci, respektive poslat první video ke korekci

5. Grafické a trikové práce videoprezentace

Po schválení off-line střihu se dotvoří grafické prvky v konečné kvalitě. Tato fáze trvá obvykle 3 - 10 dní. V ceně nabízíme dvě kola úprav střiženého videa. Na každou úpravu počítejte se třemi dny.

6. Schválení finální videoprezentace

Po schválení následuje finální mix zvuku a výroba finálního videa v různých formátech. Dnes je to většinou videa pro YouTube a sociální sítě a verze formátů pro prezentaci na veletrzích, prezentacích a obchodních jednáních. Pokud je požadavek rádi vyrobíme DVD nebo Blu ray disky s potiskem.

7. Výroba jazykových verzí reklamního spotu

Včasná příprava textů ( jak pro obraz, tak pro voice over - dabing ) v požadovaných mutacích může výrazně zkrátit celý proces výroby jazykových verzí. Překlad textů a dabing (voice over) trvá přibližně jeden týden

8. Cena firemní videoprezentace

Cena se počítá na základě scénáře. Je závislá na počtu natáčecích dnů, náročnosti natáčení a celkovém požadavku na vzhled. Pokud máte zájem o rozpočet, neváhejte a napište nám.
Následující firmy nám dali důvěru. Zvolte si nás také.
Video produkce reference
Stacks Image 114

Věda

Stacks Image 180

Technologie

Stacks Image 186

Automotive

Stacks Image 130

Průmysl

Prezentacni video

Prezentační video

Stacks Image 118

Korporátní video

Stacks Image 120

Produktové video

Stacks Image 122

Firemní video prezentace

Stacks Image 124

Rozhovory

Stacks Image 128

Video z konferencí a eventů

Stacks Image 126

Video pro neziskové organizace

Stacks Image 176

Video pro sociální sítě

Stacks Image 190

Promo video