VÝROBA FIREMNÍ VIDEOPREZENTACE

PREZENTAČNÍ VIDEO. PRODUKTOVÉ VIDEO. REKLAMNÍ VIDEO.
Prezentační video je velice efektivním nástrojem marketingové komunikace.
Náš tým kreativců, filmařů a specialistů vám nabízí řešení na úrovni. Využijte našich zkušeností s výrobou videoprezentací, českých, ale hlavně nadnárodních prestižních společností.

1. Příprava firemní videoprezentace
I když teprve zvažujete výrobu videoprezentace vaší společnosti, dejte nám vědět co nejdříve. Rádi zpracujeme
i vaši nezávaznou poptávku. Dostatek času pomůže kvalitě výsledku často víc než větší rozpočet.
2. Scénář videoprezentace
Po nastudování problematiky a ujasnění zadání spolu dohodneme návrh bodového scénáře. Ten zpracujeme do scénáře, na jehož základě upřesníme rozpočet a dohodneme harmonogram natáčení. Po schválení scénáře začneme vytvářet návrhy grafiky souběžně s natáčením. Vytvoření kvalitního scénáře trvá obvykle 1 - 2 týdny.
3. Natáčení ve vaší firmě
je většinou záležitostí jednoho až dvou dnů. Doporučujeme připravit nové oblečení pro zaměstnance a dohlédnout na vybraný provoz a kanceláře.
4. Sestřih videoprezentace
První hrubý tzv. off-line sestřih obvykle následuje za jeden až čtyři dny po natáčení. Do týdne pak lze naplánovat první projekci, respektive umístit první sestřih na internet.
5. Grafické a trikové práce videoprezentace
Po schválení off-line střihu se dotvoří grafické prvky v konečné kvalitě. Tato fáze trvá obvykle 3 - 10 dní.
6. Schválení finální videoprezentace
V ceně jsou jsou dvě kola úprav střiženého videa. Většinou to bohatě postačí. Na každou úpravu počítejte se třemi dny. Po schválení následuje finální mix zvuku a výroba médií. Dnes je to většinou video pro internet a verze formátů HD videa na Flashdisku pro prezentaci na veletrzích, prezentacích a obchodních jednáních. Pokud je požadavek rádi vyrobíme DVD nebo Bluray disky s potiskem.
7. Výroba jazykových verzí reklamního spotu
Včasná příprava textů ( jak pro obraz, tak pro voice over - dabing ) v požadovaných mutacích může výrazně zkrátit celý proces výroby jazykových verzí. Překlad textů a dabing (voice over) trvá přibližně jeden týden.
8. Cena firemní videoprezentace
Cena se počítá na základě scénáře. Je závislá na počtu natáčecích dnů, náročnosti natáčení a celkovém požadavku na vzhled. Pokud máte zájem o rozpočet, neváhejte a
napište nám.
Následující firmy si nám dali důvěru. Zvolíte si nás také?
Firemni videoprezentace
Video produkce reference