Výroba firemní video prezentace

Prezentační firemní video je velice efektivním nástrojem marketingové komunikace. Náš tým kreativců, filmařů a specialistů vám nabízí řešení na evropské úrovni. Využijte našich zkušeností s výrobou prezentací, prestižních českých, ale hlavně nadnárodních společností.

Nechte náš tým vyprávět váš jedinečný firemní příběh.

I když teprve zvažujete výrobu video prezentace vaší společnosti, dejte nám vědět co nejdříve. Rádi zpracujeme i vaši nezávaznou poptávku. Dostatek času pomůže kvalitě výsledku často víc než větší rozpočet.

2. Scénář video prezentace

Po nastudování problematiky a ujasnění zadání spolu dohodneme návrh bodového scénáře. Ten zpracujeme do scénáře, na jehož základě upřesníme rozpočet a dohodneme harmonogram natáčení. Po schválení scénáře začneme vytvářet návrhy grafiky souběžně s natáčením. Vytvoření kvalitního scénáře trvá obvykle 1 - 2 týdny.

3. Natáčení ve firmě

je většinou záležitostí jednoho až dvou dnů. Doporučujeme připravit nové oblečení pro zaměstnance a dohlédnout na vybraný provoz a kanceláře.

4. Sestřih videoprezentace

První hrubý tzv. off-line sestřih obvykle následuje do týdne po natáčení. Potom lze naplánovat první prezentaci, respektive poslat první video ke korekci

5. Grafické a trikové práce videoprezentace

Po schválení off-line střihu se dotvoří grafické prvky v konečné kvalitě. Tato fáze trvá obvykle 3 - 10 dní. V ceně nabízíme dvě kola úprav střiženého videa. Na každou úpravu počítejte se třemi dny.

6. Schválení finální videoprezentace

Po schválení následuje finální mix zvuku a výroba finálního videa v různých formátech. Dnes je to většinou videa pro YouTube a sociální sítě a verze formátů pro prezentaci na veletrzích, prezentacích a obchodních jednáních. Pokud je požadavek rádi vyrobíme DVD nebo Blu ray disky s potiskem.

7. Výroba jazykových verzí reklamního spotu

Včasná příprava textů ( jak pro obraz, tak pro voice over - dabing ) v požadovaných mutacích může výrazně zkrátit celý proces výroby jazykových verzí. Překlad textů a dabing (voice over) trvá přibližně jeden týden

8. Cena firemní videoprezentace

Cena se počítá na základě scénáře. Je závislá na počtu natáčecích dnů, náročnosti natáčení a celkovém požadavku na vzhled. Pokud máte zájem o rozpočet, neváhejte a napište nám.
Následující firmy nám dali důvěru. Zvolte si nás také.
Video produkce reference
video vytvoření věda - science

Věda

Video vytvoření technologie

Technologie

video automotive vytvoření

Automotive

Výroba videa průmysl

Průmysl

Prezentační video

Prezentační video

Výroba korporátní video

Korporátní video

Výroba produktového videa

Produktové video

Výroba firemní prezentace

Firemní video prezentace

Natáčení rozhovorů

Rozhovory

Natáčení konferencí a eventů

Video z konferencí a eventů

Výroba vide pro neziskové organizace

Video pro neziskové organizace

vytvoření videa pro sociální sítě

Video pro sociální sítě

Výroba promo videa

Promo video